O nas

Cyberspace.edu.pl nowe miejsce na mapie Kielc!

Cyberspace to nowoczesna platforma edukacyjno-biznesowa, działająca pod szyldem Konsorcjum Naukowo Edukacyjnego w Kielcach.

Łączy w sobie kilkanaście rozwiązań cyfrowych, multimedialnych i biznesowych .

Wspomaga prowadzenie edukacji i biznesu w przestrzeni cyfrowej niezależnie od czynników zewnętrznych.

CyberSpace oferuje e-learningowe studia podyplomowe, kursy, szkolenia. Edukacja bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej.

Do Państwa dyspozycji w pełni wyposażone  profesjonalne studio telewizyjne i studio radiowe, do nagrywania m.in. podcastów, spotów, konferencji zarówno w czasie rzeczywistym, jak i do odtwarzania. Pomożemy dotrzeć do jak najszerszego grona twoich klientów, uczniów, słuchaczy i odbiorców.

Nasza oferta skierowana jest także do najmniejszych odbiorców poprzez realizację w studiu telewizyjnym spektakli online dla dzieci i doświadczeń naukowych.

Cyberspace – Twoje miejsce w sieci